دانلود کتاب ۶۸ راه اثبات شده برای افزایش قدرت ذهن(کمک به کسب درآمد)


در حال بارگذاری
۱۴ اسفند ۱۳۹۸
کتاب pdf
3.8 مگابایت
47
۷,۹۰۰ تومان
خرید

۶۸ راه اثبات شده برای افزایش قدرت ذهن

ساختار مغز و کارکردهای آن جزو اسرارآمیزترین و پیچیده ترین معماهایی بوده که از قدیم ذهن دانشمندان و پزشکان را مشغول خود ساخته است.

با اینکه تحقیقات بیشماری در این زمینه انجام شده، ولی هنوز دنیای پنهان و شگفت انگیز آن در هاله ای از ابهام مانده است!

می خواهید مغزتان گوش به فرمان شما باشد و هر چه را اراده کردید فورا یاد بگیرد؟ پس فراموش نکنید که شما هم در قبال آن مسئولیت هایی دارید.

موارد زیر به شما می گویند که چطور باید هوای مغزتان را بیشتر داشته باشید .

تحقیقات نشان می دهد که اگر افراد باور داشته باشند که هوش یک چیز ایستا و از قبل تعیین شده نیست، یادگیری بهتری خواهند داشت. پس شعار ما اینست: قدرت ذهن خودتان را باور داشته باشید و بدانید با خواندن موارد زیر باهوش تر و خلاق تر خواهید شد. وقتی فکر می کنید باهوش تر می شوید، قطعا بیشتر مطالعه می کنید و اتصالات عصبی بیشتری ایجاد می کنید که باعث می شود شما واقعا باهوش تر شوید. این اثر در تحقیقات زیادی از جمله تحقیقی که در دانشگاه استنفورد با سرپرستی کارول دوک و همکارانش انجام شد، تایید گردیده است.

طبق تحقیقات دوک داوطلبانی با طرز تفکر رشد، یعنی افرادی که در مقابل مشکلات مقاومت می کنند، انعطاف پذیری مغزی بیشتری دارند. یا به عبارتی، ذهن آنها قابلیت سازگاری بالاتری دارد و در طرف مقابل آنهایی که طرز فکر ثابت دارند. یعنی خیلی زود حالت تدافعی به خود می گیرند یا تسلیم می شوند، مغزشان عملکرد شناختی کمتری دارد.

به خودتان اعتماد داشته باشید و بدانید که عملکردتان عالی خواهد بود، نه فقط به این خاطر که این امر حقیقت دارد، بلکه چون مشخص شده باور داشتن به هوش خود، باعث افزایش آن می شود . نگران هیچ چیزی نباشید. شما قادرید از پس هر کاری بربیایید.

این سوال را از خودتان بپرسید : چرا دارم این مهارت را یاد می گیرم؟ اگر اطلاعاتی به نظر افراد، کاربردی و مفید بیایند آنها را بهتر یاد می گیرند ، بخصوص اگر معتقد باشند که می توانند با این اطلاعات تاثیری بر اجتماع خود بگذارند. دوره ی آموزشی، مهارت یا شغلی را انتخاب کنید که برایتان مهم است و شما را سر ذوق و هیجان می آورد.

یک مطالعه ی گروهی در سنگاپور نشان داد افرادی که سعی کرده اند بدون هر گونه کمک یا آموزش ، مسائل سخت ریاضی را حل کنند بیشتر احتمال داشته که شکست بخورند اما در طی این فرایند ایده های زیادی درباره ماهیت آن مسئله و راه حل های احتمالی آن به ذهن شان رسیده که همین به آن ها کمک کرده است بعدا در مسائل مشابه عملکرد بهتری داشته باشند. این پدیده را شکست پرثمر می نامند… .

کتاب ۶۸ راه اثبات شده برای افزایش قدرت مغز را مطالعه بفرمایید تا به صحت گفته های این کتاب پی ببرید.

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • لینک های دانلود به مدت 48 ساعت یا 2 مرتبه دانلود معتبر می باشد و پس از آن منقضی می گردد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.